Замовити дзвінок
украина

У той час, як у більшості регіонів країни фермери закінчують підготовку до початку робіт, деякі господарства Півдня вже підживлюють озимі. Чи варто саме зараз вносити добрива на засіяні озиминою площі. Як виявилось, думки з цього приводу різняться.

Погодні умови південних регіонів дозволяють агрономам раніше починати роботи на землі, аніж тим, хто знаходиться вище на карті. Та все-таки далеко не кожен поспішає відправляти техніку в поля.

Присутня тут і інша думка, що погода вже йде до весни, температура в середньому коливається від -2 до +2°С, через це підживлення культурам необхідне вже зараз. Тому добрива ще на тому тижні були внесені.

Нагадаємо, як зазначають у Херсонській ОДА, господарства Нововоронцовського району області до проведення весняного комплексу польових робіт готові повністю. Для підживлення озимих культур заготовлено 2,93 тис. тонн мінеральних добрив (120%), в тому числі: аміачна селітра — 2,15 тис. тонн (100%). Забезпеченість мінеральними добривами для припосівного внесення складає 120%  (680 тонн).

При цьому, для проведення посіву ярих культур, господарствами району заготовлено насіння без урахування можливого пересіву в об’ємі 1,27 тис. тонн, із них кондиційного — 100%, крім того в господарствах району є в наявності 870 тонн страхового фонду насіння ярого ячменю.

До підживлення озимих приступили ще далеко не всі господарства Півдня, проте до початку проведення робіт більшість уже готові, усе залежатиме від погодних умов у ближчі тижні.

Автор публікації: yalana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×