Умови повернення та обміну товару

Наша компанія здійснює обмін і повернення товару згідно законодавства України, зокрема Закону України “Про захист прав споживачів” від 15.12.1993 р з наступними доповненнями, Правилами продажу товарів.
Повернення обмін товару належної якості:

1.Покупець має право на повернення-обмін придбаних товарів, належної якості, на протязі 14 днів, не рахуючи дня покупки.

2. Поверненню та обміну підлягає товари, що не були у вжитку і не втратили свій товарний вигляд, не мають пошкоджень: відколи, подряпини, потертості

3. Товар не збирався і не встановлювалася, збережена цілісність упаковки і тари.

4. Збережені всі ярлики, цінники, маркування та інструкції.

5. Пред’явлено товарний чек і та накладна, що підтверджують що товар придбана саме в нашому магазині.

Вартість товарів повертається повністю, за умови що товар буде доставлена ​​Покупцем самостійно на наше підприємство “AEGROUP” не втративши свій товарний вигляд.

Якщо товар буде доставлений ​​нашою компанією або ви отримували БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ, як подарунок від нашої компаній, то транспортні послуги віднімаються з оплаченої суми.
Гроші повертаються в день повернення товару, за умови наявності їх в касі підприємства або протягом 7 днів. Для отримання грошей Покупцеві необхідно мати при собі паспорт і код.

Не підлягає поверненню товар:
1.Який вже збирався і встановлювалася.

2. З ушкодженнями.

3. Привезена або виготовлені під замовлення.

Гарантійний термін встановлюється виробником.
Гарантійне обслуговування здійснюється при пред’явленні Покупцем чека, накладної та дотриманні правил установки, експлуатації товару.

Гарантія не поширюється на такі дефекти:
природний знос або вичерпання ресурсу
механічні пошкодження сталися з вини Замовника
ушкодження внаслідок неправильного монтажу і експлуатацією товару
пошкодження в результаті зміни конструкції, перевантаження або використання товару не за призначенням

Комплектність, замовлених товарів, а також збереження крихких елементів проводитися в присутності Замовника, відразу після доставки.

При виникненні проблеми зв’яжіться з нами зручним для Вас способом. Всі заявки розглядаються в терміни, передбачені законодавством.

Якщо товар був придбаний з доставкою, то при поверненні товару вартість доставки; не повертається.
Також звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 3 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач зобов’язаний:

1) перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником (продавцем) документації на товар;
2) в разі необхідності роз’яснення умов та правил використання товару – до початку використання товару звернутися за роз’ясненнями до продавця (виробника) або іншої вказаної в експлуатаційній документації особи, що виконує їх функції;
3) користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;
4) з метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару – дотримуватися передбачених виробником в товарі методів безпеки і передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації – дотримуватися звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товаром такого роду.